Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
69 000 € / 294 106 pln
Numer
402
Metraż, m²
56
Pokoje
2
Łazienki
1
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedaż dwupokojowego meblowanego mieszkania w kurorcie Lozenec. Apartament znajduje się w jednym z najpopularniejszych elitarnych kompleksów zamkniętego typu na morzu w Bułgarii Lalow Egrek, na pierwszej linii od morza w bardzo czystym i malowniczym zakątku bułgarskiego nadbrzeża kurorcie Lozenec.

Charakterystyka mieszkania:

Mieszkanie ma doskonały rozkład zaledwie 100 m do plaży, pierwsza brzegowa linia, na 2 kondygnacji, północno-zachodnia strona, okna z rodzajem na basen, z pierwszego balkonu - rodzaj na morzu, z drugiego na góry Странжа i składa się z: прихожей, gościnnej pokoju, sypialni, kąpielowego pokoju węzła sanitarnego i dwóch balkonów.

Wyposażony w całą konieczną bytową technikę (lodówka, TV + sputnik, pralka, 2 klimatyzatory, płyta), zamknięte terytorium, co ochrania się, oddzielna restauracja/panów obok basenu. Kompleks proponuje swoim zwiedzającym usługi дайвинг centrum z instruktorami i specjalistycznym basenem dla treningów podwodnych zejści.

Charakterystyka kompleksu:

Kompleks jest rozmieszczony na malowniczym półwyspie, w czystym ekologicznym rejonie bułgarskiego nadbrzeża morza. Architektoniczne projektowanie jest związane z tradycyjnie - narodowym bułgarskim budownictwem.

Szczegóły
Telewizja
Bar
Woda
Całodobowa ochrona
Basen kryty
Lobby bar
Masaż
Meble
Gabinet medyczny
Odkryty basen
Łaźnia parowa
Pralnia
Restauracja
Recepcja
Sauna
Spa
Silownia
Sprzątanie mieszkań
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo