Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
25 000 € / 107 940 pln
Numer
776
Metraż, m²
38
Pokoje
1
Łazienki
1
Piętro
4
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Proponujemy na sprzedaż korzystną propozycję wtórnej nieruchomości - studio na pierwszej linii morza w elitarnym kurorcie Elenite.

Charakterystyka mieszkania
Mieszkanie, proponowane dla sprzedaży, znajduje się w pięknym mieszkalnym kompleksie pod nazwą "Taliana Beach". Ta nieruchomość jest doskonałym wariantem dla tych, kto życzy kupić niedrogo nieruchomość na pierwszej linii morza w elitarnej zdrojowej strefie.

Elenite- to przytulny kurort rodzinnego typu, który niewielki i bardzo piękny. Stąd otwiera się czarowna panorama na górski masyw i morskie obszary. Obok rozmieszczony kurort Święty Włas i Słoneczny brzeg.

Kompleks znajduje się na pierwszej brzegowej linii morza. Z okien mieszkań otwiera się заворожлива panorama na morskie obszary i przypilnowane zielone place kurortu. Kompleks jest rozmieszczony na dużym uszlachetnionym terytorium. Kompleks różni się widoczną śródziemnomorską architekturą. Kompleks składa się z pięciu korpusów. Dla waszej absolutnej wygody na terytorium kompleksu jest stworzona bogata i rozmaita infrastruktura: restauracja, bar, parkowanie, basen, prywatny jest przypilnowany plaża, ochrona i inna.

Powierzchnia ogólna mieszkania składa 38 кв.м. Studio składa się z jednego ogólnego pomieszczenia, węzła sanitarnego i balkonu. Mieszkanie sprzedaje się razem z istniejącymi meblami i techniką. Nieruchomość przypilnowana i przytulna.

Główne przewagi:

  • Pierwsza brzegowa linia!
  • Rodzaj nad morze!
  • Pełne umeblowanie!
  • Optymalna cena!

Nie bierzemy komisję do naszych klientów!

Szczegóły
Telewizja
Bar
Grill
Monitoring
Woda
Plac zabaw dla dzieci
Jacuzzi
Klimatyzacja
Całodobowa ochrona
Winda
Lobby bar
Meble
Gabinet medyczny
Sklep
Odkryty basen
Parking
Подземный гараж
Restauracja
Recepcja
Sauna
Spa
Silownia
Sprzątanie mieszkań
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort