Proponujemy na sprzedaż dwupokojowe meblowane mieszkanie z ubocznym widokiem na morze, która znajduje się w kompleksie Atrium na pierwszej brzegowej linii morza. Kupno nieruchomości bezpośrednio nad morzem, da wam możliwość przepięknego komfortowego odpoczynku, a także korzystnej dzierżawy.
Charakterystyka mieszkania
Mieszkanie jest rozmieszczone na czwartej kondygnacji pięciopiętrowej budowli i składa się z przedpokoju, sypialni, bawialnii z kuchnią, kąpielowego pokoju z toaletą i balkonu. Apartamenty są meblowane i wyposażone domowym urządzeniem. Mieszkanie w całości jest gotowe dla pobytu czy reszty turystom.
Kompleks Atrium, jeden z popularnych kompleksów w południowej części bułgarskiego nadbrzeża. Kompleks jest rozmieszczony na pierwszej linii morza w kurorcie Елените i proponuje swoim mieszkańcom następną infrastruktura - własny piaszczysty plaży, dużą co pięknie zadrzewia zamkniętego typu terytorium z basenami, kilku restauracjami, barami, supermarketem, własnym akuaparkiem, Спа - centrum, agencją turystyczną.
Główne akcenty:
- Pierwsza linia morza;
- Widok na morze;
- Doskonała cena dla takiego poziomu kompleksu;
- Rozwinięta infrastruktura;
Wynagrodzenie otrzymujemy od sprzedawcy nieruchomości!