Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
40 000 € / 173 528 pln
Numer
1550
Metraż, m²
66
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
9
Etap budowy
Oddane do urzytku
Do morza
50 м
Opis

Dwupokojowe meblowane mieszkanie z widokiem na morze w popularnym kompleksie na wybrzeżu "Atrium", który jest rozmieszczony w pierwszej linii morza bułgarskiego rodzinnego kurortu Elenite. Przepiękny wariant nieruchomości dla nieodżałowanego letniego odpoczynku nad morzem w jednym z najprestiżowych i spokojniejszych kurortów na czarnomorskim wybrzeżu Bułgarii.

Charakterystyka mieszkania:
Apartament o powierzchni 66,08 m2 znajduje się na dziewiątej kondygnacji kompleksu i składa się z przedpokoju, sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, lazienki z toaletą, tarasu z zbytkownym widokiem na morze. W mieszkaniu są wszystkie konieczne meble i domowe urządzenie dla komfortowego pobytu. Jest ustalony klimatyzator i sanitarna technika w lazience. Jest internet i kablowa telewizja. Cena mieszkania 40 000 euro.

"Atrium", zbudowany o 50 metrach od przepięknej własnej piaszczystej plaży. Kompleks ma w rozporządzeniu rozległe terytorium, polączone z terytoriami sąsiednich kompleksów jednego inwestora. W kompleksie jest basen, recepcja, restauracja, bar, parking, całodobowa ochrona. W 100 metrach od kompleksu jest rozmieszczony duży supermarket i inna rozmaita i rozwinięta zdrojowa infrastruktura. Obsługa kompleksu składa 12 euro za m2 rocznie.

Szczegóły
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Klimatyzacja
Winda
Ambulatorium
Recepcja
Spa
Restauracja
Supermarket
Bar
Lobby bar
Odkryty basen
Całodobowa ochrona
Bankomat
Telewizja
Gabinet medyczny
Sprzątanie mieszkań
Elektryczność
Meble
Zadbany teren
Wideo
Kurort