Lokalizacja
37 624 € / 160 154 pln
Numer
46
Metraż, m²
40
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Proponujemy waszej uwadze nieruchomość na kurorcie Światy Włas. "Sineva Del Sol" - elitarny kompleks zamkniętego typu z zielonymi placykami, recepcją, otwartym basenem, dziecięcym placykiem i kawiarenką, gdzie podają bardzo smaczne potrawy i napoje.

"Sineva Del Sol" proponuje duży wybór dwupokojowych mieszkań, mnóstwo z których z rodzajem nad morze, gatunkowe materiały i niewiarogodne ceny. "Sineva Del Sol" znajduje się wszystkiego w kilku minutach od plaży i od bardzo ciekawego i pociągającego miejsca w Świętym Własie - jachtu przystani. Godząc w sobie styl, elegancję, klasyczną architekturę i niskie ceny, kompleks "Sineva Del Sol" to akurat to, że szukają amatorzy morza.

"Sineva Del Sol" jest rozmieszczony na terytorium kurortu Święty Włas, który uważa się jednym z samych prestiżowy morskich kurortów Bułgarii. Wzorowawszy się tendencji elitarnych kurortów Śródziemnomorza, w 2007 r. w Światłem Własie był otwarty największy jacht port w Bułgarii, z doskonałą инфраструктурой- barami i restauracjami, współczesnymi nocnymi klubami, elitarnymi hotelami. Kurort rozwija się z każdym rokiem coraz więcej i więcej, proponując turystom przepiękną możliwość dla odpoczynku.

Szczegóły
Bar
Całodobowa ochrona
Подземный гараж
Recepcja
Wideo
Kurort