Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
56 784 € / 241 712 pln
Numer
43
Metraż, m²
43
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Z radością przedstawiamy wam tę nieruchomość na morze w kompleksie "Вилла Dalej" rozmieszczony w stu metrach od przepięknej piaszczystej plaży, na terytorium kurortu Święty Włas.

Na sprzedaż proponują się studia, jedno i dwuosobowe mieszkania z rodzajem nad morze, a także na zatokę kurortu, Słoneczny Brzeg i Dawny Несебр. Mieszkania rozmieszczone w dwóch sekcjach budowle, zbudowanej w śródziemnomorskim stylu. Kompleks znajduje się w mieście Święty Włas - jednemu z najprestiżowych kurortów na bułgarskim nadbrzeżu Czarnego morza do 100 m. od wytwornej piaszczystej plaży i w 2 minutach chodu od świetnej jachtu cumy, która proponuje duży wybór restauracji, barów i sklepów.

Właścicielom mieszkań w "Вилле Dalej" będą zaproponowane usługi z przyjęcia gości i resztę mieszkań do dzierżawy. W rozkładzie właścicieli apartamentów w kompleksie będą baseny dla dorosłych i dla dzieci, treningowa sala z fińską sauną, przytulna sala dla dzieci, przypilnowany park i wytworny słoneczny taras na dachu kompleksu, wyposażony w szezlongi i masażową kąpiel, z którą otwiera się przepiękny rodzaj nad morze.

Szczegóły
Bar
Woda
Jacuzzi
Meble
Sklep
Recepcja
Sauna
Silownia
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort