Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
29 115 € / 126 633 pln
Numer
399
Metraż, m²
43
Pokoje
1
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Przedstawiamy Waszej uwadze mieszkania w kurorcie Święty Włas w nowym zdrojowym kompleksie, który jest rozmieszczony obok przepięknej piaszczystej plaży i do 1,5 km od centrum kurortu Słoneczny Brzeg.

Kompleks idealnie jest zaprojektowany. Jeden podjazd wychodzi na północną stronę, w ten sposób, prawie wszystkie apartamenty i studia otrzymują przepiękny rodzaj na morzu, Несебр i kurort Słoneczny Brzeg.

W budowli: 7 studiów, kawiarni i pralniczego pomieszczenia - na parterowej kondygnacji; 2 студио i 4 apartamenty z jedną sypialnią - na, drugim i trzecim parterze; 3 студио i 3 apartamenty z jedną sypialnią - na czwartej kondygnacji; 1 apartament z jedną sypialnią i 4 мезонета (2-poziomów apartamenty) z dwoma i trzema sypialniami - na piątej i szóstej kondygnacji. Każdy apartament będzie dokonany z poziomem obróbki "pod klucz".

Budowla kompleksu składa się z siedmiu kondygnacji, z których, : parterowy - rozmieszczony na poziomie basenu, cztery mieszkalne kondygnacje rozmieszczono nad ziemią i 2 mansardy kondygnacje - piąty i szósty. Powierzchnia ogólna każdej kondygnacji dorównuje w przybliżeniu 370 mkw., podczas gdy powierzchnia ogólna całego obiektu dorównuje 2 500 кв.м.

Płaca za obsługę składa 7 euro/mkw.

Terminy budownictwa :
31.07.2013г. - zakończenie uprawowych prac w budowli i podanie dokumentów na otrzymanie "Aktu 16 - wprowadzenie do eksploatacji"

Szczegóły
Telewizja
Monitoring
Woda
Całodobowa ochrona
Lobby bar
Meble
Odkryty basen
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort