Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
25 736 € / 109 697 pln
Numer
39
Metraż, m²
45
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Nasza agencja z zadowoleniem przedstawia wam tanią nieruchomość w Bułgarii. Kompleks Panorama Bej I jest rozmieszczony w pięknym i spokojnym rejonie między kurortami Słoneczny brzeg i Св. Włas.

To jedna z najnowszych zdrojowych działek. Na odległości jednego kilometra od morza, za samym kompleksem, obok chodnika góry, zaczyna się letniskowa strefa i domy miejscowych mieszczuchów miasteczka. Architekci zaprojektowali ten rejon z uwzględnieniem wszystkich potrzeb przyszłych zwiedzających i wczasowiczy.

Tu pojawiła się swoja mikroinfrastruktura, która harmonijnie сочитается z infrastrukturą obu kurortów. Kompleks znajduje się na odległości czterystu metrów od morskiego brzegu i blisko trzech kilometrów od kurortu Słoneczny brzeg. W kompleksie pracują dwa baseny - jeden dla dorosłych z barem i oddzielny dziecięcy basen. Jest sklep, obozowisko dla samochodów, całodobowa ochrona, dziecięcy placyk.

Na sprzedaż wystawione studia i mieszkania z jedną sypialnią, duża część z których, z rodzajem nad morze . Panorama Bij 1 proponują 72 mieszkania(42 studia, 26 mieszkań z jedną sypialnią i 4 mieszkań z 2 sypialniami). Duża część mieszkań w Panorama Bij 1 ma w rozporządzeniu rodzaj nad morze albo basen.

Szczegóły
Bar
Woda
Całodobowa ochrona
Meble
Sklep
Odkryty basen
Recepcja
Spa
Supermarket
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort