Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
25 000 € / 106 418 pln
Numer
244
Metraż, m²
30
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedaż studiów i apartamentów w mieście Święty Włas. Budowla jest zbudowana w wyjątkowo komunikatywnym miejscu: wszystkiego na odległości 2 km od centrum Słonecznego brzegu, do plaży można dojść pieszo wszystkiego za 2-3 minuty, do plaży nad Słonecznym brzegiem za 5-7 minut.

Bliskość kompleksu do osiedla Sw. Włas zabezpiecza przewagi, związane z możliwością korzystać medycznymi i stomatologicznymi usługami, pocztową stacją, odwiedzać spożywcze sklepy, atelier ta ін. Budowla składa się z 95 studiów i apartamentów, które znajdują się w dwóch korpusach kompleksu "Anna - Maryna". W korpusach są windy.

Studia są światłymi pokojami z kuchennym boksem, zakątkiem dla obiadowego stołu, a także, ze strefą odpoczynku, gdzie przypuszcza się rozmieścić miękkie meble, w całości skompletowanym węzłem sanitarnym i balkonem. Dwuosobowy typ mieszkania ma wyodrębnione sypialne pomieszczenie, bawialnię z roboczą strefą kuchni, zakątek dla obiadowego stołu, węzeł sanitarny. Z bawialnii i sypialni można wyjść na balkon z rodzajem nad morze. W każdym mieszkaniu jest klimatyzator. Konstrukcja budowli jest jednolita, zewnętrzne i wewnętrzne ściany są zrobione z cegły, przewidziana izolacja przeciwwilgociowa i izolacja cieplna.

Przed budowlą, na podwórzu między dwoma korpusami jest basen, placyki z szezlongami i plażowymi parasolami, otwarty bar, dziecięcy placyk. Duża działka jest odprowadzona pod zazielenienie, oprócz zazielenienia wolnych wewnętrznych części podwórz, koło aleji, obok ogrodzenia, jest przewidziany wysoki i niski zarost, a same aleje są pokryte dekoracyjnymi płytami.

Szczegóły
Woda
Telewizja
Całodobowa ochrona
Sklep
Odkryty basen
Recepcja
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort