Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
42 263 € / 179 901 pln
Numer
140
Metraż, m²
43
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Z ogromnym zadowoleniem przedstawiamy waszej uwadze elitarną nieruchomość w Bułgarii, w kompleksie rozmieszczonym na terytorium jednego z najpopularniejszych kurortów Bułgarii Światy Włas.

Zdrojowe osiedle "Latarnia" morska znajduje się w bezpośredniej bliskości od morza(200 м) i zajmuje plac blisko 8000 кв.м. Kompleks zamkniętego typu składa się z czterech oddzielnych korpusów z ogólną ilością mieszkań 106. Architektura kompleksu( śródziemnomorski styl) korzystnie wydziela jego wśród innych i podkreśla oryginalność decyzji architektów. W centrum kompleksu jest zbudowana morska latarnia morska z którego, jak i z większości mieszkań, otwiera się przepiękna panorama nad morze i góry.

Kompleks proponuje swoim mieszkańcom swoją własną infrastrukturę; duży basen, fitnes centrum, podziemny garaż, panoramiczna restauracja, kilka barów, internetu, kablowej telewizji, telefonu. Jest kompania, która zajmuje się zarządem nieruchomości właścicieli mieszkań kompleksu. Mieszkania sprzedają się z pełnym umeblowaniem!

Szczegóły
Bar
Telewizja
Lobby bar
Odkryty basen
Restauracja
Recepcja
Spa
Silownia
Wideo
Kurort