Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
22 459 € / 95 729 pln
Numer
606
Metraż, m²
33
Łazienki
1
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

W sprzedaży mieszkania w nowym kompleksie Касса Rossa, rozmieszczony w centralnej części jednego z największych i popularnych bułgarskich kurortów Słoneczny Brzeg.

Proponujemy waszej uwadze przytulne i dwupokojowe garsoniery z praktycznymi planowaniami w nowym kompleksie apartamentów "Касса Rossa", zbudowany w centralnej części znanego w Bułgarii kurortu Słoneczny Brzeg. Doskonały wariant za dostępną ceną dla waszego letniego odpoczynku albo stałego pobytu poza sezonem.

Charakterystyka kompleksu

Pięciopiętrowy kompleks apartamentów "Касса Rossa" jest rozmieszczony w spokojnej i cichej części najpopularniejszego na nadbrzeżu kurortu Słoneczny Brzeg. Wszystkiego w 700 m od kompleksu znajduje się piękna i przypilnowana piaszczysta plaża kurortu, a w dziesięciu minutach chodu centrum współczesnego kurortu. Kompleks jest zbudowany z jakościowych i współczesnych budowlanych materiałów z stosowaniem standardowych dla regionu kamieniu i drzewa. "Kasa Rossa" ma w rozporządzeniu przypilnowaną zamkniętą трриторией z wewnętrzną инфаструктурой. Mieszkania w kompleksie sprzedają się z wewnętrzną obróbką "pod klucz" i wyposażonymi w sanitarną technikę kąpielowymi pokojami.

Infrastruktura:

  • Recepcja
  • Basen
  • Bar
  • Supermarket

Obsługa ogólnych części - 8 euro bez VAT

Szczegóły
Telewizja
Bar
Woda
Klimatyzacja
Winda
Odkryty basen
Parking
Recepcja
Supermarket
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort