Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
33 044 € / 143 351 pln
Numer
596
Metraż, m²
30
Łazienki
1
Etap budowy
Nieruchomości w budowie
Opis

Sprzedaż mieszkań z wygodnymi planowaniami w bardziej atrakcyjnym kurorcie Bułgarii. Nowa nieruchomość za dostępną ceną w kompleksie apartamentów Martini.

Proponujemy waszej uwadze przytulne mieszkania w nowym kompleksie "Martinie", który jest rozmieszczony na cichej i zielonej ulicy popularnego bułgarskiego kurortu Słoneczny Brzeg. Kupując mieszkanie w kompleksie, automatycznie otrzymujecie możliwość dodatkowego dochodu od reszty do dzierżawy waszych mieszkań w jednym z samych odwiedzanych kurortów Bułgarii, a także przepiękną możliwość maksymalnie komfortowego odpoczynku na morskim nadbrzeżu kraju.

Charakterystyka kompleksu

Niewielki mieszkalny kompleks apartamentów "Martini", rozmieszczony w parkowej strefie, centralnej części kurortu Słoneczny Brzeg. Przy budownictwie kompleksu wykorzystywały się współczesne materiały samego wysoko jakości, co odpowiada wszystkim wymogom europejskiego standardu jakości. Kompleks jest przeznaczony jak dla letniego odpoczynku, tak i dla stałego pobytu na nadbrzeżu Bułgarii. Unikalne місцерозташування kompleksu, da wam możliwość szybkiego dostępu do plaż, centrum kurortu z jego doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Na sprzedaż wystawione studia i dwupokojowe mieszkania z wygodnymi i praktycznymi planowaniami z poziomem wewnętrznej obróbki "pod klucz" i wyposażonymi w sanitarną technikę kąpielowymi pokojami.

Infrastruktura:

  • Basen
  • Dziecięcy placyk
  • Przypilnowane i zadrzewiające terytorium
  • Parkowanie dla samochodów
Szczegóły
Telewizja
Woda
Plac zabaw dla dzieci
Całodobowa ochrona
Odkryty basen
Parking
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort