Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
32 376 € / 138 197 pln
Numer
33
Metraż, m²
44
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Kompleks Мида znajdować się w centralnej części najznanego czarnomorskiego kurortu w Bułgarii Słoneczny Brzeg. Екстер'єр i wnętrze budowli charakteryzują się komfortem i obecnością wszystkich wygód.

Konstrukcja budowli daje każdemu właścicielowi mieszkań pełną wolność dla podjęcia indywidualistycznych интерьерных decyzji, proponując jemu zakończyć obróbkę apartamentu według swojego smaku, korzystając katalogiem firmy.

Apartamenty są rozmieszczone na pięciu mieszkalnych kondygnacjach. Na cokole kondygnacji rozmieszczone restauracja z letnim ogrodem i лоби-бар, a na ostatnich kondygnacjach mezoniny. Budowla ma w rozporządzeniu jak naziemne parkowania, tak i podziemne garaże, dostęp do których spełnia się przez windę dla samochodów. Klimatyzowanie i wentyłacja powietrza zabezpieczona indywidualistyczny dla każdego apartamentu za pomocą specjalnych сплит-систем wysokiej klasy, co ma szerokie możliwości kierowania powietrznym potokiem.

Mieszkania są wystawione na sprzedaż z poziomem obróbki "pod klucz". Kompleks "Мидa" to pojednanie komfortu i przytulności, bliskości do plaży i całej infrastruktury kurortu. Tu znajdziecie całe potrzebne dla pełnowartościowego odpoczynku i rozrywek.

Szczegóły
Подземный гараж
Całodobowa ochrona
Telewizja
Studio urody
Odkryty basen
Lobby bar
Bar
Restauracja
Recepcja
Wideo
Kurort