Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
29 900 € / 129 560 pln
Numer
27
Metraż, m²
31
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedają się mieszkania w kompleksie Nautilus klub, który znajduje się na morskim nadbrzeżu Bułgarii. Zaprojektowany w taki sposób, że jest możliwość korzystać kupioną w nim nieruchomością okrągły rok.

Wokół kompleksu jest skoncentrowana cała infrastruktura najpopularniejszego w Bułgarii kurortu. W krokowej dostępności znajdują się sam duże na nadbrzeżu plaże, centrum kurortu, banki, rozrywkowe zakłady, poczta, policja, парки. Mieszkania są zaprojektowane ekonomicznie, ze względu na ich назначениe - spoista sypialnia, gościnna część z kuchenną częścią, węzeł sanitarny z kąpielą.

Architekci budowli podjęli rzadką architektoniczną decyzję w designe budowli tego typu, a mianowicie - cała kompozycja kompleksu jest zebrana koło centralnego otwartego obszaru w centrum budowli, stwarzając plastyczne przestrzenne detale. W celu maksymalnego przyswojenia wolnego obszaru, koniecznego dla infrastruktury kompleksu, basen jest rozmieszczony na dachu budowli. Mieszkania w tym kompleksie sprzedają się w całości meblowanymi. Kompleks gotowy przyjąć swoich zwiedzających i turystów.

Szczegóły
Bar
Woda
Telewizja
Całodobowa ochrona
Odkryty basen
Recepcja
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort