Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
30 300 € / 129 151 pln
Numer
26
Metraż, m²
51
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedają się mieszkania w kompleksie Święty Jerzy, który jest rozmieszczony w cichym i spokojnym rejonie na nadbrzeżu Bułgarii. Kupno zbywalnej nieruchomości, pozwoli wam komfortowo odpoczywać albo zdawać wasze mieszkanie w моряь

Budowla składa się z dwóch sekcji A i В. Rejon korzystnie różni się od innych swoją szybką dostępnością do morza, centrum kurortu, pieszych aleji, co ciągnie się wzdłuż całej plażowej strefy kurortu.

Dla budownictwa obiektu były wykorzystane materiały wysokiej jakości. Kompleks ma oryginalną architekturę, która wywołuje przyjemne wrażenie przytulności i komfortu. Kompleks składa się z budowli A i W, w kompleksie są apartamenty - z jedną i dwiema sypialniami. Pakiet sprzętu włącza technikę sanitarną w węzłach sanitarnych i klimatyzator.

Nasza agencja nieruchomości z zadowoleniem nadaje wam możliwość kupić mieszkanie nad morzem w Bułgarii. Jeśli chcecie kupić niedrogie mieszkania w Bułgarii i razem z tym otrzymać gwarantowaną jakość, to wybraliście sam odpowiedni dla tego moment, ponieważ na dzisiaj, ceny na nieruchomość w Bułgarii mogą ucieszyć dowolnego miłośnika tego przepięknego kraju.

Szczegóły
Woda
Całodobowa ochrona
Odkryty basen
Restauracja
Recepcja
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort