Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
26 900 € / 114 823 pln
Numer
206
Metraż, m²
30
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Jeśli chcecie znaleźć mieszkanie niedrogo, popatrzycie propozycję po mieszkalnym kompleksie "GERBER RESIDENCE", który jest rozmieszczony w zachodniej części największego i najbardziej popularnego w Bułgarii kurortu Słoneczny Brzeg.

Budowla jest zbudowana na działce rolnej powierzchnią ogólną 2 662 м2 . Mimo to, że główną ideą inwestora, było budownictwo kompleksu z sezonowym charakterem dla letniego odpoczynku nad Słonecznym Brzegiem, mieszkaniami w GERBER RESIDENCE można będzie korzystać okrągły rok, wskutek pierwszorzędnej jakości budownictwa kompleksu i miękkiego miejscowego klimatu. Architekci kompleksu, ze względu na popularność i duży popyt na niewielkie jedno i dwupokojowe mieszkania, zaprojektowali i ucieleśnili swoją ideę w kompleksie pod postacią niewielkich, lecz bardzo przytulnych mieszkań typ studio i dwupokojowych mieszkań.

Na ostatnich dwóch kondygnacjach budowli są rozmieszczone niewielkie dwupoziomowe mieszkania, a także kilka трикімнатних. Budowla składa się z 5 mieszkalnych kondygnacji i z ostatniego szóstego z dwupoziomowymi mieszkaniami. Piękne barwne decyzje nadają kompleksowi współczesnemu wyglądowi zewnętrznemu, a duże okna z ściekło - pakietami, sprzyjają doskonałemu oświetleniu pomieszczeni, bez względu na typ apartamentów. Wszystkie apartamenty i studia mają w rozporządzeniu własne tarasy i mają doskonały wygląd. Ze tyłowej strony budowli, jest rozmieszczony duży otwarty basen z dziecięcym placykiem, a między nim i budowlą znajduje się strefa odpoczynku z leżakami i parasolami.

Specyfikacja budowli :

Konstrukcja jest jednolita - żelbet, szkieletowy - безбревенчатая konstruktywny system. Ściany są zrobione z ceramicznej cegły i pokryte zewnątrz izolacją cieplną. Wewnętrzne ściany są pokryte gładkim maszynowym szpachlowaniem i zabarwione lateksem farbą.

Front budowli jest załatwiony formalnie mineralnymi wilgotno-odpornymi tynkami, kamiennymi облицюваннями, metalem. Okienne ramy są zrobione z PVC z термо-мостом. Kompleks ma w rozporządzeniu swoje własne zamknięte terytorium, a dostęp kontroluje się ochroną. Podwórze będzie takie, co maksymalnie zadrzewia. 

Szczegóły
Bankomat
Telewizja
Całodobowa ochrona
Sklep
Odkryty basen
Recepcja
Sprzątanie mieszkań
Wideo
Kurort