Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
108 127 € / 460 881 pln
Numer
203
Metraż, m²
68
Pokoje
2
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Przedstawiamy waszej uwadze mieszkania w Bułgarii w jednym z najwielkoskalowych projektów nad Słonecznym Brzegiem апартотеле "Galeon", który jest rozmieszczony na pierwszej linii od morza w najpopularniejszym bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg, wszystkiego w 30 metrach od plaży.

Obiekt stosuje do kategorii elitarna nieruchomość w Bułgarii. Kompleks jest zbudowany w południowej części Słonecznego Brzegu, co nadaje możliwość jego zwiedzającym i właścicielom mieć bezpośredni dostęp do bardziej szerokiej w kurorcie części plaży, rozwiniętej infrastruktury Słonecznego Brzegu i kurortu Nesebar(1 km), co znajduje się w sąsiedztwie. Dla budownictwa wykorzystują się gatunkowe materiały.

Główna idea projektu to ciekawa, unikalna architektura, która uzupełnia się pierwszorzędną jakością budowlanych materiałów i budownictwa. Kompleks składa się z trzech korpusów(w sześć, siedem i osiem kondygnacji), wewnątrz których znajduje się własne podwórze kompleksu. Na podwórzu są duże i malutkie baseny z ogrodem. Na parterze znajdują się restauracje, sklepy i inna infrastruktura kompleksu. Na następnych kondygnacjach powyżej, rozmieszczone odpowiednio garsoniery, dwupokojowe mieszkania, трикімнатні i dwupoziomowe.

Specyfikacja mieszkań:

Ściany są pokryte szpachlówką z gipsu i lateksem; Gniazda i wyłączniki - luksus; Wejściowe drzwi mają współczesny designe i МДФ pokrycia; Міжкімнатні интерьерные drzwi są zrobione z МДФ; Przedpokój: na podłodze - гранитогрес, luksus, ściany i sufit jest ufarbowany lateksem; Kąpiel z WC: podłoga jest pokryta terakotą luksus, ściany są fornirowe kaflową tabliczką - luksus, sanitarny fajans - sedes, zlew, prysznicowa mieszarka, mieszarka, ustalona elektryczny wentylator i bojler - na mieszkanie; W bawialnii i sypialni podłoga jest pokryta terakotą, ściany i sufity są ufarbowane lateksem; W kuchennym boksie poły jest pokryty гранитогресом luksus, ściany i sufity ufarbowane lateksem, jest ustalona moduł kuchnia z bytowymi електроприладами, klimatyzator, meble.

Szczegóły
Telewizja
Bankomat
Bar
Bilard
Monitoring
Jacuzzi
Kasyno
Salon kosmetyczny
Całodobowa ochrona
Lobby bar
Masaż
Gabinet medyczny
Sklep
Tenis stołowy
Odkryty basen
Restauracja
Recepcja
Sauna
Spa
Studio urody
Supermarket
Kort tenisowy
Silownia
Sprzątanie mieszkań
Wideo
Kurort