Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
20 900 € / 89 084 pln
Numer
197
Metraż, m²
30
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Awalon nowa przepiękna możliwość dla Waszych inwestycji. Avalon jest rozmieszczony w zachodniej części kurortu Słoneczny brzeg i wszystkiego do 2 km od prastarego miasta Nesebar, jego zabytków historycznych i architektonicznych.

Kurort Słoneczny brzeg stwarza półkole twarzą na wschód, plaża długością do 8 km jest pokryta złocistym piaskiem. Morskie wody spokojne i bezpieczne. Avalon zaproponuje Wam 219 apartamentów różnego placu - od malutkich studiów do szykownych dwupokojowych apartamentów.

Відмітні właściwości Avalon recepcja z portie, lobbing-bar, sklepy, biura, basen, masaż, фітнес-центр, podłaczanie сателитного telewizji, restauracja, bagażownia, całodobowy рум-сервіз, całodobowa ochrona z wideo obserwacją, kierowanie nieruchomością, własne tarasy, windy, solarium, salon fryzjerski, medyczne centrum, kontrola wjazdu i wyjazdu, co ochrania się.

Budowla - typ konstrukcji : jest jednolity, izolacja cieplna kolumn, zamknięć i zewnętrznych ścian, gwarantowana jakość materiałów budowlanych odpowiednio do Bułgarskiego Держстандарту; - jest armowana betonowa konstrukcja z murowaniem z czerwiennej cegły; wodo i izolacja cieplna fundamentów i dachów.

Apartamenty - z różnym placem zabudowy, który waha się od 34.74 м2(w najmniejszych) do 112,86 м2(w dwupokojowych apartamentach). Wszyscy oni są dokonane w stylu luksus. W każdym apartamencie jest klimatyzator i bojler. W każdym pokoju montowane oświetleniowe ciała.

Пол - parkiet, co lamuje, albo włoska terakota;
Ściany i sufity - lateks farba, gips
Klimatyzator
oświetleniowe ciała
Kąpielowy pokój z toaletą
Bojler
z terakotowym pokryciem
Ściany - fajans
Sanitarny fajans:zlew, prysznicowa kabina, bateria, montowany elektryczny wentylator

Szczegóły
Bar
Telewizja
Całodobowa ochrona
Masaż
Gabinet medyczny
Sklep
Odkryty basen
Restauracja
Recepcja
Studio urody
Silownia
Sprzątanie mieszkań
Wideo
Kurort