Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
20 500 € / 87 379 pln
Numer
192
Metraż, m²
30
Łazienki
1
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Kupcie niedrogo mieszkania na morze w zdrojowym kompleksie, który jest rozmieszczony w zachodniej części największego i najbardziej popularnego kurortu Słoneczny Brzeg. Za przykładem dwóch poprzednich projektów, budowla jest zbudowana na działce rolnej powierzchnią ogólną 2 662 м2.

Mimo to, że główną ideą inwestora, było budownictwo kompleksu z sezonowym charakterem dla letniego odpoczynku nad Słonecznym Brzegiem, mieszkaniami można będzie korzystać okrągły rok, wskutek pierwszorzędnej jakości budownictwa kompleksu i miękkiego miejscowego klimatu. Architekci kompleksu, ze względu na popularność i duży popyt na niewielkie mieszkania, zaprojektowali i ucieleśnili swoją ideę w kompleksie pod postacią niewielkich, lecz bardzo przytulnych mieszkań typ studio i dwupokojowych mieszkań. Na ostatnich dwóch kondygnacjach budowli są rozmieszczone niewielkie dwupoziomowe mieszkania, a także kilka трикімнатних. Budowla składa się z 5 mieszkalnych kondygnacji i z ostatniego szóstego z dwupoziomowymi mieszkaniami.

Piękne barwne decyzje nadają kompleksowi współczesnemu wyglądowi zewnętrznemu, a duże okna z szkłami szczelinowymi, sprzyjają doskonałemu oświetleniu pomieszczeni, bez względu na typ apartamentów. Wszystkie apartamenty i studia mają w rozporządzeniu własne tarasy i mają doskonały wygląd.Ze tyłowej strony budowli, jest rozmieszczony duży otwarty basen z dziecięcym placykiem, a między nim i budowlą znajduje się strefa odpoczynku z leżakami i parasolami.

Specyfikacja budowli :

Konstrukcja jest jednolita - żelbet, szkieletowy - безбревенчатая konstruktywny system.Ściany są zrobione z ceramicznej cegły i pokryte zewnątrz izolacją cieplną.

Wewnętrzne ściany są pokryte gładkim maszynowym szpachlowaniem i zabarwione lateksem farbą. Front budowli jest załatwiony formalnie mineralnymi сыроустойчивыми tynkami, kamiennymi облицюваннями, metalem. Okienne ramy są zrobione z PVC z термо-мостом. Kompleks ma w rozporządzeniu swoje własne zamknięte terytorium, a dostęp kontroluje się ochroną. Podwórze będzie takie, co maksymalnie zadrzewia. Niedaleko od budowli przewidziane parkowanie dla samochodów.

Szczegóły
Telewizja
Salon kosmetyczny
Całodobowa ochrona
Sklep
Odkryty basen
Recepcja
Studio urody
Wideo
Kurort