Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
40 837 € / 173 831 pln
Numer
142
Metraż, m²
38
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Nasza agencja nieruchomości z zadowoleniem nadaje wam możliwość kupić mieszkanie nad morzem w Bułgarii. Kompleks Nowa linia rozmieszczony na granicy kurortów Słoneczny Brzeg i Światy Włas w 300 metrach od morza i przepięknych plaż tych kurortów.

Obiekt jest zbudowany na malowniczym pagórku, skąd otwiera się przepiękna panorama na Несебрский zalawszy i góry Стара-Планина. Kupując mieszkania w tym przepięknym kompleksie, właściciele apartamentów będą наслаждатся piękną przyrodą bliskiego lasu, bliskością zielonego parku, krokową dostępnością do całej doskonale rozwiniętej infrastruktury obu kurortów, w tym i niedawno zbudowaną, największą w Bułgarii, prywatnej przystani, rozmieszczonej w Св. Własie, gdzie każdy może wziąć напрокат jacht z rozkazem albo bez i прогулятся po morzu. Kompleks również proponuje swoją własną infrastrukturę. Sprzedają się mieszkania wszystkich typów z poziomem obróbki "pod klucz".

Kupno mieszkania w Bułgarii, daje wam szansę zostać właścicielem nieruchomości przeznaczonej dla waszego odpoczynku w tym pięknym kraju. Jeśli chcecie kupić niedrogie mieszkania w Bułgarii i razem z tym otrzymać gwarantowaną jakość, to wybraliście sam odpowiedni dla tego moment, ponieważ na dzisiaj, ceny na nieruchomość w Bułgarii mogą ucieszyć dowolnego miłośnika tego przepięknego kraju.

Szczegóły
Bar
Monitoring
Jacuzzi
Całodobowa ochrona
Odkryty basen
Restauracja
Silownia
Wideo
Kurort