Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
23 400 € / 99 740 pln
Numer
594
Metraż, m²
39
Pokoje
1
Łazienki
1
Etap budowy
Nieruchomości w budowie
Opis

Praktyczne planowania i wysoka jakość budownictwa mieszkań w nowym kompleksie apartamentów Dolce Riva. Doskonałe ceny na zbywalną nieruchomość na nadbrzeżu Bułgarii.

Proponujemy waszej uwadze різнопланові апартамнты w nowym kompleksie "Dolce Riva", który jest rozmieszczony w непосредственой bliskości od plaż(300 м) popularnego bułgarskiego rodzinnego kurortu Rawda. Kupno mieszkania w kompleksie, gwarantuja wam doskonałą inwestycję i przyszły dodatkowy dochód od сдажи waszego mieszkania do dzierżawy.

Charakterystyka kompleksu

Kompleks dla stałego pobytu i odpoczynku "Dolce Riva" składa się z trzech trzypiętrowych korpusów. Wszystkie części kompleksu są zbudowane w charakterystycznym dla regionu śródziemnomorskim stylu i różnią się piękną i żywą architekturą.Parter kompleksu wykorzystuje się pod infrastrukturalne obiektu, a inne pod mieszkania z wygodnymi i praktycznymi planowaniami. Mieszkania w kompleksie sprzedają się z wewnętrzną obróbką "pod klucz" i wyposażonymi w sanitarną technikę kąpielowymi pokojami z węzłami sanitarnymi.

Infrastruktura kompleksu:

  • Dwa baseny
  • Bar u basenu
  • Parking
  • Boisko
  • Dziecięcy placyk
  • Całodobowa ochrona
Szczegóły
Bar
Woda
Plac zabaw dla dzieci
Klimatyzacja
Całodobowa ochrona
Winda
Odkryty basen
Parking
Recepcja
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort