Proponujemy waszej uwadze ekskluzywną nieruchomość, rozmieszczoną na drugej linii (50 м) od plaży, popularnego bułgarskiego kurortu Rawda.
Kompleks jest zbudowany z użyciem samych gatunkowych materiałów, współczesnej architektury i wygodnych planowań mieszkań, do obecności przepiękne morskie panoramy.
Charakterystyka kompleksu:
Ta nieruchomość kategorii luksus jednoczy współczesną architekturę z wnętrzem Śródziemnomorza i proponuje Wam doskonały odpoczynek nad brzegiem morza. Luźne mieszkania są wyposażone w klimatyzatory, w całości skompletowane kąpielowe pokoje, doskonałą architektoniczną decyzję przy budownictwie lobbingu baru, фоайе, wind, frontu i zielonych placów. Jest zabezpieczona całodobowa ochrona. Kompleks jest rozmieszczony pieszej dostępności do centrum Равды, z jego restauracjami, sklepami, kawiarnią i nocnymi rozrywkami.
Obróbka mieszkań
- - Терассы- wypożyczenie z stali nierdzewnej, obróbka kolorowym szkłem
- - Фасад- niemiecki mineralny tynk
- - Drzwi - produkcja Niemiec
- - Окна- podwójne szkło szczelinowe i trzyprofilowe wykonanie firmy Rehau
- - Ściany - водоимульсионная farba
- - Kąpieli - w całości wyposażone
- - Klimatyzowanie i отопление- indywidualistyczne сплит systemy
- - Кабелное TV
- - W budowli - windy, ochrona i видеокамеры obok każdej bramy
Odległość:
- - Strzegł моря- mniej 50 m
- - Sklepy i restauracje - 250м
- - Historyczne centrum Несебр- 5 km
- - Kurort "Słoneczny brzeg" - 7 km
- - Port lotniczy r. Бургаса- 20 km