Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
46 300 € / 197 085 pln
Numer
180
Metraż, m²
54
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Z radością przedstawiamy waszej uwadze tę dziwną propozycję ze sprzedaży nieruchomości od inwestora.

Kompleks jest rozmieszczony niedaleko od centrum zdrojowego osiedla Rawda, w 150 metrach od plaży i w 50 metrach od merostwa i poczty. Obiekt jest zbudowany w cichym i spokojnym miejscu, z rozwiniętą infrastrukturą, wszystkimi wygodami i miejscami dla rozrywek. Равде mają nocne kluby, restauracje, sklepy, akuapark dla dzieci i dorosłych. To marzenie każdego, kto rozstrzygnął kupić nieruchomość na morze w Bułgarii.

Architektura;

Obiekt zbudowana działce rolnej placem w 1 016 mkw. zabudowana powierzchnia Ogólna domu składa 2 016 mkw., na pięciu kondygnacjach. Na sprzedaż wystawione mieszkania i studia placem od 54 do 95 mkw.

Budownictwo;

Budowla jest zbudowana z naturalnych materiałów(cegły), z wielowarstwową zewnętrzną термо i шумоізоляцією. Są przewidziane okienne i drzwiowe ramy z термо - mostem, ПВХ

Mieszkania zdają się z poziomem obróbki "pod klucz" z w całości dokonanymi kąpielowymi pokojami z wszystkimi koniecznymi akcesoriami. W każdym mieszkaniu ustalony klimatyzator. Блиндированные wejściowe drzwi, wewnętrzne z МДФ, podłogowe pokrycie - z ceramiki, granitu i parkietu, co lamuje, za pragnieniem nabywcy.

Termin reszty obiektu 31.08.2011г.

Szczegóły
Bankomat
Bar
Woda
Całodobowa ochrona
Sklep
Restauracja
Recepcja
Supermarket
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort