Lokalizacja
38 929 € / 165 709 pln
Numer
113
Metraż, m²
55
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Przedstawiamy waszej uwadze mieszkania na morze w kompleksie dla całorocznego pobytu, rozmieszczony na terytorium jednego z popularnych bułgarskich kurortów Равда. Kompleks znajduje się do 250 m. od plaży i pięciu minutach chodu od centrum kurortu.W krokowej dostępności jest skoncentrowana cała gotówkowa infrastruktura kurortu i centralna plaża.Na sprzedaż wystawione jedno i dwupokojowe mieszkania z poziomem obróbki "pod klucz".

Равда - to niewielkie zdrojowe osiedle, rozmieszczone do 30 km od Burgasa, 5 km od Słonecznego Brzegu. Związek między Равдой, Burgasem, Несебром i Słonecznym Brzegiem zabezpieczają stałe autobusowe trasy. Tu świetny ciepły klimat i duża ilość słonecznych dni. Powietrze jest również bardzo czyste, ponieważ w tej zdrojowej strefie są nieobecne przemysłowe przedsiębiorstwa. Piaszczyste diuny Равды ciągną się wzdłuż brzegu do sąsiedniego miasta Несебра, bogatego swoją historią, do którego od Равды po plażowej smudze można dojść pieszo. Latem tu przeprowadzają się kursy serfingu, pływania, wiosłowania i wodnych nart.

Jeszcze to miejsce słynie jak młodzieżowy i dziecięcy kurort. W osiedlu wiele rozmaitych restauracji, dyskotek, jest niewielki rynek, wzdłuż plażowej smugi jest para akuaparków. Dziś osiedle Равда jest jedno z bardziej najperspektywnych miejsc dla dużych inwestycji do hotelowego i turystycznego biznesu zza swojego sąsiedztwa z popularnym kurortem Słoneczny Brzeg. Tu prowadzi się aktywne budownictwo drogich hoteli i restauracji, polepsza się infrastruktura. Morze, słońce i domowa przytulność nad brzegiem morza - doskonałe miejsce dla rodzinnego odpoczynku.

Szczegóły
Telewizja
Woda
Elektryczność
Wideo
Kurort