Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
27 051 € / 115 302 pln
Numer
81
Metraż, m²
45
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedaż mieszkań w Bułgarii w elitarnym kompleksie zamkniętego typu "Piaskowe Miasto" rozmieszczonemu nad brzegiem morza. Kompleks proponuje wygody w połączeniu z przepięknym miejscem rozmieszczenia.

"Piaskowe Miasto" składa się z siedmiu oddzielnych sekcji i włączają dwieście osiem w całości gotowych apartamentów z wyposażonymi kuchniami z rodzajem nad morze i góry. W kompleksie jest i 5-ти звездочная hotelowa część. Nadmorski proponuje swoim gościom jedną z lepszych plaż na bułgarskim nadbrzeżu - z miękkim piaskiem i czystą wodą, a kompleks jest rozmieszczony wszystkiego w pięćdziesięciu metrach od jego.Kompleks jest popularny swoim mikroklimatem, czystą wodą, plażami, które wywalczyły prestiżową nagrodę "Niebieski sztandar".

Oprócz słonecznych kąpieli i kąpieli, będziecie miał możliwość zajmować się różnymi rodzajami wodnego sportu. Kurort proponuje: wodne narty, windsurfing, lotniarstwo i ін. W bezpośredniej bliskości od Nadmorskiego jest rozmieszczony przyrodniczy rezerwat "Ропотамо".

Szczegóły
Bar
Jacuzzi
Telewizja
Kasyno
Basen kryty
Lobby bar
Masaż
Sklep
Odkryty basen
Łaźnia parowa
Подземный гараж
Pralnia
Restauracja
Recepcja
Sauna
Spa
Supermarket
Silownia
Wideo