Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
24 066 € / 103 907 pln
Numer
1225
Metraż, m²
27
Pokoje
1
Łazienki
1
Piętro
4
Etap budowy
Oddane do urzytku
Do morza
200 м
Opis

Proponujemy przepiękną możliwość zostać właścicielem niedrogiego mieszkania w nowym kompleksie "Villa Selena", zbudowanego w 2016 roku na drugiej linii morza (200 м) od południowej plaży w centralnej części bułgarskiego kurortu Primorsko. Nowa nieruchomość od inwestora za dostępnymi cenami nad morzem w popularnym kurorcie na wybrzeżu Bułgarii.

Charakterystyka mieszkania
Dwupokojowe oraz trechpokojowe mieszkania, ilością 22 sztuk, znajdują się na różnych kondygnacjach czterypiętrowego domu i składają się z przedpokojów, gościnnych pokojów z zakątkiem pod aneksy kuchenne, jednej czy dwóch sypialni, lazienek z toaletą i tarasów. Mieszkania sprzedają się z pełnym wykonczeniem "pod klucz" i zamontowana ą sanitarną techniką. Część apartamentów w kompleksie mają oszałamiającw widoki nad morze.

Kompleks "Villa Selena" jest ulokowany o 100 m od centralnej aleji Primorsko i 200 m od dużej piaszczystej plaży kurortu. Kompleks proponuje zamkniętego typu terytorium z basenem, parkingiem, ochroną. 

Kompleks jest zbudowany z wyjątkowo jakościowych budowlanych materiałów i odpowiada wszystkim współczesnym wymogom zdrojowego i mieszkalnego budownictwa.

Główne akcenty:
Druga linia morza;
Niedrogie ceny;
Nowe jakościowe budownictwo;
Szybki dostęp do morza i centrum kurortu;

Kupujcie niedrogo nieruchomość w Bułgarii z kompanią "Bułgarska Ulica" bez dodatkowych komisji do waszego boku!

Szczegóły
Telewizja
Całodobowa ochrona
Parking
Zadbany teren
Wideo