Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
42 368 € / 180 348 pln
Numer
242
Metraż, m²
56
Łazienki
1
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Proponujemy Waszej uwadze mieszkania w morskim apartamentem kompleksie. W ciągu wieków miasto Pomorie było znane nie tylko jak centrum produkcji soli i hodowlą owoców i jarzyn, ale i jeszcze i jak miasto z tradycjami w виноробницькій sprawie.

Apartamenty w kompleksie koło plaży(zaledwie 16 obiektów). Spoisty kompleks uniwersalnego mianowania z apartamentami, garażami i handlowymi pomieszczeniami, gdzie są dotrzymane wszystkie budowlane normatywy z użyciem materiałów wysokiej jakości. Budowla składa się z parterowej kondygnacji, czterech mieszkalnych kondygnacji i tarasu na piątej kondygnacji, a także hydrauliczna winda w budowli.

W mieszkaniach są zrealizowane wewnętrzne inżenierskie systemy zaopatrzenia w wodę, wentyłacji, klimatyzowania. Квартирыплощадью z następnym praktycznym i przytulnym planowaniem i wewnętrzną obróbką : w luźnej bawialnii i przytulnej sypialni ściany i sufitu zabarwione lateksem farbą, pokrycie podłogi - laminat. W przedpokoju ściany i потолки-тонкая szpachlówka i lateks farba, na podłodze terakotowa tabliczka.

W kąpielowym pokoju стены- fajans, na полу-терракотовая tabliczka, zbytkowny jest wyposażony kąpielowy pokój z toaletą. Mieszkania proponują wygody, komfort i porywający rodzaj nad morze:

Ogólne części z obróbką klasy "luksus"
Ceny wszystkich mieszkań z obróbką "pod klucz".

Główna wartość projektu "pod klucz" - dokładne opracowywanie elementów decorumu, co pozwala zrobić wasz życiowy obszar po europejsku silnym, pięknym, funkcjonalnym i wygodnym dla pracy i odpoczynku

Szczegóły
Woda
Zadbany teren
Sklep
Supermarket
Całodobowa ochrona
Wideo
Kurort