Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
32 648 € / 139 159 pln
Numer
97
Metraż, m²
42
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

U sprzedaży wygodne mieszkania na nadbrzeżu Bułgarii. Nieruchomość za rozumnymi cenami i pierwszorzędną jakością budownictwa w nowym жилям kompleksie apartamentów.

Kompleks mieszkalnego typu jest rozmieszczony w cichym rejonie kurortu, w przybliżeniu sześćset metrów od plaży miasta Przegląd. Obiekt składa się z dwudziestu trzech mieszkań, tak samo przewidziane parking miejsca. Praktycznie z każdego okna kompleksu otwiera się rodzaj nad morze. Mieszkania w kompleksie są wystawione na sprzedaż z poziomem obróbki "pod klucz" i z w całości wyposażonym kąpielowym pokojem. Jest możliwość wyboru wśród kilku wariantów мебелировки za dodatkową płacę.

Przegląd, to przytulny kurort, w którym nie ma bieganiny i szumu dużych kurortów. Odpoczynek w Przeglądzie zapamiętuje się pojednaniem górskiego, morskiego i leśnego powietrza, czystą luźną plażą i przepięknymi panoramami morza, skał i lasu. Przegląd - jest to jedno z dawnych miast Bułgarii. Blisko 2000 lat po temu tu znajdowała się grecka kolonia Гелиополис, w tłumaczeniu "miasto słońca". Później Rzymianie zbudowali tu cerkiew Jowisza i dali osiedlinom imię Теополис albo "miasto boga" i Темплу Йовис("cerkiew Jowisza"). Reszty cerkwi do tego dnia zachowały się w Przeglądzie. Dzisiejsza nazwa miasta - tłumaczenie z tureckiego Гезекен("przegląd", "piękna panorama"), było otrzymano podczas podboju Bułgarii imperium Osmana.Teraz Przegląd ma rozwiniętą zdrojowy-miejską infrastrukturę.

W nurcie ostatnich петнадцати lat, tu było zbudowano wiele nowych hoteli, są odnowione stare hotele, i z każdym rokiem pojawiają się nowe. Pracuje mnóstwo kawiarni, restauracji, barów, prosto na plaży jest zbudowane rozrywkowe centrum . Przegląd jest wygodny dla odpoczynku z dziećmi: tu jest park atrakcji, zabawowe placyki i dziecięce baseny, a strzegł pochyły. Plaża Przeglądu ciągnie się wzdłuż morza w ciągu 8 km - to największa plaża między Złotymi Piaskami i Słonecznym Brzegiem.

Szczegóły
Telewizja
Wideo