Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
70 680 € / 300 864 pln
Numer
96
Metraż, m²
59
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Mieszkania na morskim nadbrzeżu Bułgarii w kompleksie apartamentów Obzor Cholidej. Kupujcie nieruchomość nad morzem za dostępnymi cenami i wysoką jakością budownictwa.

Kompleks "OBZOR HOLIDAY" znajduje się terytorium jednego z pereł bułgarskiego czarnomorskiego nadbrzeża - miasta Przegląd, popularny swoją najdłuższą plażową smugą na nadbrzeżu, świeżością lasu, morską bryzą i drobnym złocistym piaskiem, które w połączeniu z urokiem dawnych czasów i bogatą historią miasta nadają możliwość doskonałego i pełnowartościowego odpoczynku.

Kompleks składa się z 29 apartamentów, restauracji z kuchnią, sklepowi i internet-kawiarnia, w otoczeniu pięknej przyrody, na odległości zaledwie czterystu metrów od morza. Объектсостоит z czterech kondygnacji, rozdzielony na dwie sekcje z oddzielnymi podjazdami i лестинцой. Dla obsługi mieszkańców apartamentów u podjazdów przewidziane pomieszczenia dla portiera i pralni.

W korpusie "А" na parterze z prostym dostępem z działki są wyodrębnione obsługujące obiekty - restauracja z kuchnią, sklep i komputerowa sala. W sekcji "А" na parterze, oprócz obsługujących pomieszczeni, przewidziany i jeden dwupokojowy apartament.Na drugiej, trzeciej i tarasie kondygnacji, korpus "А", wyodrębnione po 4 apartamenty na każdej kondygnacji - po dwa dwupokojowych i dwa трикімнатних, a apartamenty na tarasie kondygnacji po place mniej zza отступов.*В korpusie "Б"*, parter jest rozdzielony na 4 apartamenty - trzy dwupokojowych i 1 трикімнатний.Na drugiej, trzeciej i tarasie kondygnacji, korpus "Б", wyodrębnione po 4 apartamenty na każdej kondygnacji - po dwa dwupokojowych i dwa трикімнатних, a apartamenty na tarasie kondygnacji po place mniej zza odstępstw.Na ogół w budowli 29  - 13 w korpusie "А" i 16 w korpusie "Б".Komunikacja między kondygnacjami będzie spełniała się po dwóch schodach i dwiema windami.

Szczegóły
Odkryty basen
Wideo