Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
58 000 € / 246 889 pln
Numer
95
Metraż, m²
63
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Nieruchomość na morskim nadbrzeżu Bułgarii w kompleksie apartamentów Galeria. Przytulne mieszkania za niewysokimi cenami i pierwszorzędną jakością budownictwa i obróbki.

Proponujemy waszej uwadze mieszkania na morze w апартаментном kompleksie "Galeria", który jest rozmieszczony na terytorium miasta Przegląd. To jeden z największych i w owym że czasie przytulnych kompleksów miasta zamkniętego typu.

Obiekt jest zbudowany na podwyższeniu, nad plażami kurortu, toż prawie wszystkie mieszkania mają wygląd nad morze. W bezpośredniej bliskości od kompleksu znajduje się i centrum kurortu z wszystką jego miejską infrastrukturą. U sprzedaży mieszkania z jedną i dwiema sypialniami, które składają się z bawialnii z niewielką kuchnią, sypialni, pomocniczych pomieszczeni, tarasów albo indywidualistycznych podwórek(na parterze). Wszystkie mieszkania sprzedają się z poziomem obróbki "pod klucz". Jest zewnętrzny parking, windy. W kompleksie są kilka niewielkich sklepów i restauracji z luźnym panoramicznym tarasem na dachu.

Szczegóły
Sklep
Odkryty basen
Restauracja
Wideo