Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
42 259 € / 179 884 pln
Numer
86
Metraż, m²
44
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Kompleks zamkniętego typu "Wris" jest rozmieszczony w mieście Царево, na pierwszej linii od morza. Miasto розкинулося na dwóch półwyspach i ma cztery zatoki. W antyczności, w miejscu współczesnego miasta, była kolonia pod nazwą Василико(majestatyczny). Carewo jest portowym miastem.

Charakterystyka kompleksu:

Tu znajduje się międzynarodowy port dla średnich pasażerskich i handlowych sądów. Główna produkcja miejscowej ludności - rybny połów, winiarstwo, handel i turyzm. Ogromną przewagą kompleksu jest jego miejsce rozmieszczenia - nad plażą, z okien otwiera się przepiękna panorama na zatokę i w owym że czasie, praktycznie, w samym centrum kurortu. Oprócz tego, w całym kurorcie nie znaleźć kompleksu z takim szeregiem wygód, przeznaczonego dla pobytu okrągły rok. W kompleksie wystawione na sprzedaż studia, mieszkania z jedną i dwiema sypialniami z poziomem obróbki "pod klucz".

Kupując nieruchomość w Bułgarii, w pełnej mierze potraficie rozkoszować się przyrodniczą urodą tego kraju. Bez względu na to, czy chcecie kupić mieszkanie nad brzegiem morza albo mieszkanie na narciarskim górskim kurorcie, teraz możecie nabyć waszą zagraniczną nieruchomość za korzystnymi cenami

Szczegóły
Bar
Jacuzzi
Basen kryty
Lobby bar
Odkryty basen
Restauracja
Recepcja
Spa
Silownia
Wideo