Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
265 000 € / 1 129 536 pln
Numer
413
Metraż, m²
138
Pokoje
2
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Przepiękna możliwość kupić mieszkanie w Bułgarii w nadmorskim rejonie гр. Burgas. Kompleks domów zamkniętego ze swoim terytorium parkowaniem i basenem, składa się z 4 oddzielnych domów z 15 wielostopniowymi mieszkaniami placem od 115 кв m do 190 кв m. Każde mieszkanie ma samodzielne wejście.

Mieszkania składają się z; Na parterze -большой pokoju z miękkim zakątkiem, kuchni i jadalni. Tu jest jeszcze przedpokój, spiżarnia i sanitarny węzeł. Na drugej kondygnacji są dwie sypialnie, a w narożnych domach po trzy, z dwiema kąpielami pokojami, korytarzem i balkonem.

Domy znajdują się w bezpośredniej bliskości od morza, centrum osiedla i dużego kompleksu inwestora, co pozwala wszystkim właścicielom mieszkań, korzystać współczesną i rozmaitą infrastrukturą kompleksu. Tu znajdziecie kilka barów, restauracji, duży спа - centrum, zewnętrzne i kryte baseny, bouling i inne. Mieszkania wystawiają się na sprzedaż z pełnym umeblowaniem (włoskie meble).

Budownictwo:

Przy budownictwie domów, była wykorzystana cegła znanej austriackiej kompanii "Винербергер", co jest światowym liderem po jego produkcji cegły. Izolacyjny materiał - 50 mm wata - dysząca i nie przepuszczalna pleśń i wilgoć. Dla frontu są wykorzystane materiały niemieckiej firmy "Hpl" i "Eterni". Front - wentylowany i odporny na działanie środowiska przyrodniczego, mechaniczne obrażenia, łatwo myje się i nie przepuszcza wilgoć i pleśń.

Wewnętrzna obróbka ścian jest dokonana za pomocą włoskiego tynku. Okienne ramy - zrobione z алюминевого profilu belgijskiej firmy, które mają doskonałe ciepło i izolacyjnymi dźwiękowymi jakościami. W sanitarnych węzłach i kąpielach pomieszczenia wykorzystywała się tabliczka włoskiego designera "Valentino" światowej sławy.

Szczegóły
Telewizja
Woda
Jacuzzi
Salon kosmetyczny
Całodobowa ochrona
Masaż
Meble
Gabinet medyczny
Sklep
Odkryty basen
Łaźnia parowa
Sauna
Solarium
Spa
Studio urody
Supermarket
Silownia
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort