Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
27 210 € / 116 146 pln
Numer
94
Metraż, m²
38
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Proponujemy luźne mieszkania na morskim nadbrzeżu Bułgarii. Nowa nieruchomość za dostępnymi cenami w zbudowanym mieszkalnym kompleksie nad morzem. Kompleks jest rozmieszczony w bezpośredniej bliskości od morza, blisko dwustu metrów, w kilku minutach chodu od miejskiej plaży miasta Бяла.

Dużą przewagą kompleksu jest jego miejsce(wokół centralnej plaży są skoncentrowane najpopularniejsze kompleksy kurortu, usługami których, może korzystać że każdy, co życzy) rozmieszczenia, i bliskość do centrum kurortu z całą jego infrastrukturą. Kompleks składa się z jednej wiedzy z siedemnastu mieszkaniami, garażami i parkowaniem.

Mieszkania są wystawione na sprzedaż z poziomem obróbki "pod klucz" i w całości wyposażonymi kąpielowymi pokojami. Jest możliwość wyboru pełnego umeblowania mieszkań po katalogu meblarskiej fabryki.

Бяла to niewielkie, ciche i kwitnące nadmorskie miasteczko z przepięknymi plażami, spokojnym morzem i malowniczymi brzegami. Miasto jest znane swoimi plażami z delikatnym aksamitnym piaskiem, co сусідять z zielonymi masywami широколистого lasu, czystą morską wodą i pożytecznym górskim powietrzem, ponieważ właśnie w tym rejonie do czarnomorskiego brzegu opada grzbiet Bałkańskich gór. Бяла, to jeszcze i słynny winny kraj. Wino, winogrono i morska ryba tego kraju przyciągają tu ludzi z bardzo dawnych czasów.

Szczegóły
Подземный гараж
Wideo
Kurort