Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
21 900 € / 93 347 pln
Numer
573
Metraż, m²
31
Łazienki
1
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedaż mieszkań w nowym kompleksie apartamentów Antique Palace, zbudowany do 200 m od plaży popularnego bułgarskiego kurortu Biala.

Proponujemy waszej uwadze apartamenty w kompleksie apartamentów Antique Palace, który jest rozmieszczony w bezpośredniej bliskości od morza na pięknym przylądku, z którego otwiera się zadziwiająco piękna morska panorama. Nabycie nieruchomości w kompleksie, nada wam możliwość przyjemnego przeprowadzenia czasu na morskim nadbrzeżu Bułgarii i dobre inwestycyjne możliwości.

Charakterystyka kompleksu:

Antique Palace - pięciopiętrowa budowla, co składa się z dwóch korpusów z oddzielnymi podjazdami i windami. W związku z unikalnym miejscem rozmieszczenia kompleksu, a także dzięki jego architekturze, wszystkie mieszkania w kompleksie z rodzajem nad morze, góry, zatokę i jacht cumę. Dodatkowo właściciele mieszkań mogą zamówić собі umeblowanie, sprzęt, połę, że podgrzewają się, i in... Mieszkania w kompleksie sprzedają się z obróbką "pod klucz", klimatyzatorami i wyposażonymi kąpielowymi pokojami.

Infrastruktura kompleksu:

  • Basen 
  • Jest przypilnowane zamknięte i zadrzewiające terytorium
  • Мiejsca parkingowe
Szczegóły
Parking
Klimatyzacja
Winda
Monitoring
Telewizja
Elektryczność
Woda
Zadbany teren
Wideo
Kurort