Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
33 657 € / 143 460 pln
Numer
727
Metraż, m²
91
Pokoje
3
Łazienki
1
Piętro
1
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Proponujemy dla sprzedaży wysokogatunkowy nowy dom, który jest doskonałym wariantem dla całorocznego pobytu w wiejskiej miejscowości. Nowy parterowy dom jest rozmieszczony we wsi Trastikowo, która znajduje się do 15 km od obwodowego centrum - Burgasa i do 20 km od międzynarodowego portu lotniczego.

Charakterystyka domu

Trastikowo - to jest zagospodarowane bułgarska wieś, która ostatnimi rokami stała się bardzo popularną wśród nabywców domów na bułgarskim nadbrzeżu. Temu sprzyja mnóstwo przyczyn. Po pierwsze, wieś znajduje się w malowniczym miejscu. Niedaleko od Трыстиково przecieka piękna rzeczka pod nazwą Русокастренска, jest stawek i las. Po drugie, wieś różni się opracowaną wewnętrzną infrastrukturą, co pozwala mieszkać tu okrągły rok. We wsi są spożywcze sklepy, sklepy, co proponuje świeże jarzyny, owoce i natkę, oddział poczty, kawiarni, restaurację. Z Burgasem i najbliższymi zaludnionymi punktami uregulowano regularne transportowe połączenie.

Plac parterowego domu składa 91 кв.м. Plac pobliskiej działki rolnej składa 5 setek. Planowanie wewnętrznych pomieszczeni domu jest następne: dwie izolowane sypialnie, bawialnia z jadalnią i kuchenną strefą, kąpielowy pokój z toaletą, weranda. W domu jest przeprowadzony jakościowy remont "pod klucz", w kąpielowym pokoju jest ustalona konieczna technika sanitarna.

Koszt domu składa 33 000 euro.

Główne akcenty:

  • Благоустронное bułgarska wieś.
  • Sprawiedliwa cena.
  • Dobry remont.

Nie bierzemy komisję do naszych klientów.

Szczegóły
Parking
Klimatyzacja
Telewizja
Elektryczność
Woda
Zadbany teren
Wideo
Kurort