Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
23 578 € / 100 499 pln
Numer
708
Metraż, m²
60
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
1
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedajemy wiejski parterowy dom do 15 km od Burgasa we wsi Trastikowo. Ta nieruchomość świetnie podchodzi dla stałego pobytu na czarnomorskim nadbrzeżu Bułgarii.

Charakterystyka domu

Jeśli rozstrzygnęliście nabyć za optymalna ceną wiejski dom niedaleko od dużego miasta, to wieś Trastikowo jest rzeczywiście jedna z najlepszych wariantów. Odległość do międzynarodowego portu lotniczego składa zaledwie 20 km

We wsi jest stworzona wygodna wewnętrzna infrastruktura, która funkcjonuje całoroczny: sklepy sklepu z świeżymi jarzynami i owocami, sklepy, kawiarnie, poczta, dziecięcy sadek. W Трыстиково żyją wiele cudzoziemców, włączając Rosjan, Anglików ta ін.

Plac parterowego domu składa 65 кв.м. Dom składa się z: przedpokoju, bawialnii z kuchnią, sypialni, kąpielowego pokoju z sanitarnym węzłem, терасса z kaminkiem. Do domu przylega działka rolna placem 4,8 setki. Dom jest kapitalny, zbudowany z cegły. W domu jest przeprowadzony kapitalny gatunkowy remont "pod klucz", ściany są ufarbowane lateksem farbą, poła jest wyłożona przez terakotową tabliczkę i гранитогресом, są ustalone sześćkameralne. Ogrzewania za pomocą kaminka. Dom sprzedaje się bez mebli.

Główne przewagi:

  • Optymalna cena.
  • Wysokogatunkowy remont.
  • Dla całorocznego pobytu.

Nie bierzemy komisję do naszych nabywców!

Szczegóły
Parking
Elektryczność
Woda
Meble
Zadbany teren
Wideo
Kurort