Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
151 250 € / 653 037 pln
Numer
520
Metraż, m²
151
Pokoje
3
Łazienki
2
Etap budowy
Nieruchomości w budowie
Opis

Proponujemy Wam wyjątkową możliwość zostać właścicielem domu w pięknym kompleksie zamkniętego typu Święty Jerzy, który rozmieszczony niedaleko od popularnego bułgarskiego курортра Słoneczny Brzeg i jego przepięknych piaszczystych пляжаей.

Charakterystyka kompleksu

W domu w kompleksie zamkniętego typu "Święty Jerzy", zbudowane obok chodnika malowniczego łańcucha gór wśród pięknej bułgarskiej przyrody i na niewielkiej odległości od morza(1.5 km). Doskonałe miejsce rozmieszczenia kompleksu - w pobliżu Słonecznego Brzegu, do 4 km od kurortu Święty Włas i 30 km od obwodowego miasta Burgas zabezpieczy wam doskonały odpoczynek na nadbrzeże Bułgarii i szybki dostęp do morza i infrastruktury miast. Dzięki doskonałemu wyborowi miejsca dla budownictwa i projektu, praktycznie, z wszystkich domów i terytorium kompleksu otwiera się zadziwiająco piękna morska panorama i rodzaj nad Słoneczny Brzeg. W kompleksie jest własna wewnętrzna infrastruktura co składa się z: dziecięcego i sportowego placyka, parkowania, a w sąsiedniej budowli jest sklep i restauracja.

W domu:

Przy budownictwie domów изпользовались materiały wysokiej jakości i współczesne budowlane technologie. Domy sprzedają się z wewnętrzną obróbką "pod klucz", w każdym domu jest własne ogrzewanie - kaminek z "wodną koszulą" po wszystkich kondygnacjach domu. Domy są obronione pierwszorzędnej jakości dźwięko i izolacją cieplną. Jakość budownictwa odpowiada wszystkim europejskim normom i wymogom. W domu można wykorzystać w jakości letniej rezydencji nad brzegiem morza alboż dla stałego pobytu na nadbrzeżu.

Domy składają się z:

Cokół kondygnacja - pomieszczenie dla - pomocnicze, sauny, pokój odpoczynku, hydro - masażowej kąpieli, kąpielowy pokój, pralki, pomieszczenia dla kotła i inwentarza.

Parter - bawialnia z kuchnią, kaminkiem i duży taras.

Druga kondygnacja - dwie sypialnie, kąpielowy pokój w jednopiętrowym domu, a w dwupiętrowym - 3 sypialnie i garderoba i терассы.

Trzecia kondygnacja - sypialnia, kąpielowy pokój z węzłem sanitarnym i taras

Szczegóły
Telewizja
Grill
Woda
Plac zabaw dla dzieci
Jacuzzi
Całodobowa ochrona
Sklep
Odkryty basen
Parking
Restauracja
Sauna
Wideo
Kurort