Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
65 000 € / 277 056 pln
Numer
172
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Współczesny kompleks, co ochrania się, składa się z dwunastu domów, co oddzielnie stoi, rozmieszczony na strategicznym miejscu do 7 km Od m. Burgas - największego miasta na południowym czarnomorskim nadbrzeżu.

10 minut jazdy na maszynie po magistrale dostateczne, żeby dosięgnąć do centrum Burgasa, a 20 minut - do Międzynarodowego portu lotniczego - Burgas. Oczekuje się, że rejon będzie głoszony przez mieszkalny kompleks Burgasa. Kompleks jest rozmieszczony wśród malowniczych pagórków łańcucha gór Wschodnia Странджа na odległości 3км od brzegu morza i 15 km od popularnego kurortu Созополь. Kompleks, włącza 12 domów, każdy z samodzielnym podwórzem rozmiarem w 500м2 Teraz, idzie budownictwo trzeciej fazy разчитаной na 45 domów. Dla wygody swoich klientów, tu będzie zbudowane niewielkie centrum z kawiarnią, supermarketem i restauracją.

Każdy klient może wybrać собі dom różnych rozmiarów i planowania :

Parterowy dom/dwie sypialnie/ dwa kąpielowe pokoje

Parterowy dom /trzy sypialnie/ jeden kąpielowy pokój

Parterowy dom /trzy sypialnie/ dwa kąpielowe pokoje

Parterowy dom /cztery sypialnie/ dwa kąpielowe pokoje

 

Każdemu klientowi będzie zaproponowany budowlany katalog, z którego on sam potrafi wybrać materiały dla zakończenia obróbki swojego nowego domu.

Przewagą jest i podejścia dla inwalidów, które proponują się firmą.

Budowniczy wydaje w domu, w całości dokonanymi w następnym rodzaju; ceramiczna tabliczka i fajansowa w kąpielowych pokojach, akcesoria - są postawione. Пола korytarzy i kuchnią pokryte ceramicznymi tabliczkami, a dla sypialnią i bawialni przewidziany parkiet, co lamuje. Dróżki koło domów i do wejściowych drzwi są pokryte kamiennym облицюванням. Obok każdego budynku są własne паркомісця.

Szczegóły
Telewizja
Bar
Sklep
Odkryty basen
Подземный гараж
Restauracja
Supermarket
Wideo
Kurort