Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
65 000 € / 277 056 pln
Numer
162
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Wille są jednopiętrowe, dwuosobowe i mają przepiękny wygląd nad Słoneczny Brzeg. Wieś Александрово znajduje się na odległości 7км od znanego kurortu Słoneczny brzeg i od historycznego miasta Несебра i tylko w 25км od dużego bułgarskiego morskiego центра- miasto Burgas.

Siadło bardzo dobrze spłatano, co proponuje wszystkie wygody dla całorocznego pobytu, jak medyczne centrum, poczta, kilka sklepów i kawiarń. Spokój, które proponuje ten wiejski rejon, gwarantuje pełny odpoczynek i wznowienie właścicieli nieruchomości w tym miejscu.

Każda willa ma w rozporządzeniu własne miejsce parkowania i własnym rolnym участком- ogród z wielkością od 100 do 200 кв.м. Parter ma wielkość 45кв.m, второй- 55кв.m, przy czym na drugiej kondygnacji jest duży panoramiczny taras.

Wille jak niewielki kompleks, co ma w rozporządzeniu centralny elektronowy portal i dużą pływalnię, która może wykorzystywać się wszystkimi właścicielami. Міра zakończenia i odrzutu вилл- "pod klucz". Trzecia i czwarta willa mają dodatkowe удобства- kąpiel i jacuzzi w bliskości do basenu.

Szczegóły
Woda
Jacuzzi
Odkryty basen
Elektryczność
Wideo
Kurort