Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
800 000 € / 3 409 920 pln
Numer
1398
Metraż, m²
765
Pokoje
4+
Łazienki
3
Piętro
3
Etap budowy
Oddane do urzytku
Do morza
15000 м
Opis

Proponujemy Waszej uwadze elitarny meblowany dom z widokiem na morze, niedawno zbudowany w półtora kilometrach od popularnego bułgarskiego kurortu Słoneczny brzeg i 3 kilometrach od historycznego miasta Nesebar. Niewiarogodna możliwość kupić elitarną nieruchomość nad morzem niedaleko od jednych z najpopularniejszych kurortów na wybrzeżu Bułgarii.

Charakterystyka domu
3 piętrowy dom o powierzchni 765 m2, zbudowany na działce rozmiarem 4400 metrów kwadratowych. Dom składa się z dwóch mieszkalnych kondygnacji i sutereny.

Parter: duży pokoj dzienny z widokiem na morze, kuchnia z wyjściem na taras, dziecięcy pokój, garderoba, basen z wyjściem na taras, lazienka z toaletą, sauna, lazienka z toaletą, dusz, pralnia.

Druga kondygnacja: Przestronny pokój dzienny, dwie sypialnie z widokiem na morze i góry, dziecięcy pokój, gabinet, garderoba, dwie lazienki  z toaletami.

Suterena: są pięć pomieszczen - pomieszczenie z sportową salą, magazynem, sprzętem dla basenu, system dla sprzątania kurzu w domu, bojler, i kocioł.

Podstawa domu jednolity karkas, ściany wyłożyły się z cegły szerokością 40 centymetrów izolacja cieplna, obróbka z naturalnego kamieniu. Wysokość sufitów 3,20 m. Na oknach potrójne szkło szczelinowe niemieckiego systemu "Koemmerling". Jest ustalony współczesny system ogrzewania, a w jakości rezerwowego wariantu dwa kotly elektryczne. Ciepła poła w korytarzach, przy basenu, w pralni. W każdym pokoju jest klimatyzator. W pokoju dzennym jest ustalony włoski kaminek. Drzwi i schody są zrobione z masywu dębu i kutego żelaza. Jest system sygnalizacji oraz obserwacji.

Na działce jest garaż na 2 samochody, basen, miejsce dla boiska. Terytorium działki jest usadzona dekoracyjnymi drzewami (tuja, magnolia, sekwoja), i płodowymi drzewami (winogrona, jabłoń, morela, figa, porzeczka).

Szczegóły
Telewizja
Monitoring
Plac zabaw dla dzieci
Basen kryty
Meble
Odkryty basen
Parking
Zadbany teren
Wideo
Kurort