Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
70 000 € / 298 368 pln
Numer
134
Metraż, m²
140
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedają się dwa nowozbudowanych w domu z obróbką. Otrzymujecie przepiękną możliwość nabyć dom w pięknej miejscowości, między morzem i górami, niedaleko od jeziora. Najbliższa plaża znajduje się do 10 km od domu, a w 15 хв. jazdy na maszynie znajduje się rejonowe centrum miasto Burgas z wszystką jego rozwiniętą infrastrukturą.

Obok rozmieszczono prastare miasto Созополь, a także niepowtarzalny piękne góry Странджа. Rejon przyciąga swoją przyrodą i autentycznym folklorem. W domu w całości dokonane, poła pokryta, ściany i poła w kąpielowych pokojach jest wyłożona przez kafel, jest i cząstkowy sprzęt. Parter - kuchnia, stołowy, gościnny, kąpielowy pokój, mokre pomieszczenie, balkon. Druga kondygnacja - trzy sypialnie, kąpielowy pokój i balkon placem 10 кв.м.

Kupując nieruchomość w Bułgarii, w pełnej mierze potraficie rozkoszować się przyrodniczą urodą tego kraju. Bez względu na to, czy chcecie kupić mieszkanie nad brzegiem morza albo mieszkanie na narciarskim górskim kurorcie, teraz możecie nabyć waszą zagraniczną nieruchomość za korzystnymi cenami.

Wideo
Kurort