Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
290 000 € / 1 252 104 pln
Numer
117
Metraż, m²
288
Pokoje
4+
Łazienki
4+
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Proponujemy waszej uwadze dwupiętrowy dom, rozmieszczony na zasięgach terytoriów najpopularniejszych w kraju kurortów Słoneczny Brzeg i Несебр. W domu w tych kurortach z podobnym rozkładem - 250 metrów od morza, uważane za bardzo prestiżowy i rzadki majątek nieruchomy.

Z okien domu otwiera się przepiękna panorama nad morze, Słoneczny Brzeg i Несебр. W krokowej dostępności znajdują się bardziej szerokie piaszczyste plaże na nadbrzeżu i doskonale rozwinięta infrastruktura dużych kurortów, ich zabytki historyczne. Na parterze domu znajduje się bawialnia z kaminkiem, kuchnia z kuchennym boksem, węzeł sanitarny i pomocnicze pomieszczenia.

Na drugiej kondygnacji są trzy sypialnie, dwa kąpielowe pokoje, taras z rodzajem nad morze i samodzielne studio z kuchennym boksem i kąpielowym pokojem. Na trzeciej kondygnacji jest rozmieszczona jedna sypialnia z kąpielowym pokojem i tarasem. Dom jest otoczony zielonym ogrodem i kamienną zagrodą, na podwórzu jest garaż. Dom sprzedaje się z pełnym umeblowaniem.

Szczegóły
Zadbany teren
Woda
Elektryczność
Подземный гараж
Wideo
Kurort