Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
19 500 € / 84 595 pln
Numer
525
Metraż, m²
33
Etap budowy
Nieruchomości w budowie
Opis

Sprzedaż niedrogich studiów i dwupokojowych mieszkań w niewielkim mieszkalnym kompleksie apartamentów Magnolia 3, który jest rozmieszczony w centralnej części Słonecznego Brzegu.

Przedstawiamy waszej uwadze mieszkania w niskopiętrowym kompleksie dla odpoczynku i stałego pobytu Magnolia 3, zbudowanym w centralnej zagospodarowanej części kurortu Słoneczny Brzeg. Kompleks apartamentów, rozmieszczony niedaleko od centrum kurortu w bezpośredniej bliskości od plaż (300 м) i całej doskonale rozwiniętej zdrojowej infrastruktury. Kupno mieszkania w kompleksie, gwarantuje wam korzystny załącznik środków do zbywalnej nieruchomości i nabycia nieruchomości w najpopularniejszej części Słonecznego Brzegu.

Charakterystyka kompleksu

Pięciopiętrowa budowla z piękną architekturą Magnolia 3, która jest kombinacją śródziemnomorskiego stylu z klasycznym miejscowym stylem budownictwa. Kompleks wygodnie jest rozmieszczony na cichej i spokojnej ulicy niedaleko od morza, największego supermarketu, zatrzymań się międzymiastowego transportu, apteki, polikliniki, banków w Słonecznym Brzegu. Na przypilnowanym i pięknie zadrzewiającym terytorium kompleksu jest basen i dziecięcy placyk.

Charakterystyka mieszkań

Mieszkania w kompleksie sprzedają się z poziomem obróbki "pod klucz", wyposażonymi kąpielowymi pokojami z węzłami sanitarnymi, wbudowanym kuchennym blokiem i klimatyzatorem.

Szczegóły
Grill
Woda
Plac zabaw dla dzieci
Telewizja
Całodobowa ochrona
Winda
Odkryty basen
Parking
Recepcja
Zadbany teren
Wideo
Kurort