Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
24 500 € / 106 286 pln
Numer
330
Metraż, m²
35
Pokoje
2
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Proponujemy waszej uwadze studio z pełnym umeblowaniem w mieszkalnej budowli dla odpoczynku i stałego pobytu, co znajduje się na czwartej kondygnacji budowli, rozmieszczonej na terytorium popularnego w Bułgarii kurortu Słoneczny Brzeg.

Charakterystyka mieszkania:

Powierzchnia mieszkaniowa spoisty jest wyodrębniona jak garsoniera typ "studio" i składa się z - sypialnie z sypialnym zakątkiem, gościnnej części z kuchennym zakątkiem i zakątkiem dla używania pokarmu, przedpokojowi z garderobą i węzłem sanitarnym z kąpieli, klimatyzatora, lodówki. Konstrukcja budowli jest jednolita żelbet, bez zrobiony z bierwion konstruktywny system. Ściany są zbudowane z ceramicznej cegły,
obronione снаружи konieczną izolacją cieplną - według standardu.

Wewnętrzne ściany są obrobione materiałami bez mokrych procesów. Front jest załatwiony formalnie z mineralnych влагоустойчивых tynków, kamiennymi облицовками, metalem i tak dalej według architektonicznego projektu. Okienne ramy są zrobione z PVC z термо-мостом. Wjazd spełnia się przez główne wejście z boku południowej części ulicy obok wschodniego frontu. Przewidziano rozszerzenie dla parkowania przed głównym wejściem kompleksu.

Szczegóły
Całodobowa ochrona
Telewizja
Odkryty basen
Bar
Restauracja
Recepcja
Elektryczność
Woda
Meble
Zadbany teren
Wideo
Kurort