Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
143 500 € / 621 800 pln
Numer
54
Metraż, m²
50
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Elitarny kompleks "Miraż" jest rozmieszczony na pierwszej linii od morza w г.Несебр. Niedawno plaży, u której znajduje się kompleks, był przysądzony prestiżowy Błękitny sztandar za czystość środowiska przyrodniczego, wody i obecności przyrodniczych piaszczystych diun z drobnym złocistym piaskiem.

Istotne przewagi tego kompleksu również polegają i na szybkim dostępie do prastarej części Несебра, która znajdować się wszystkiego w dziesięciu minutach chodu od kompleksu i śródmieścia. Miraż znajduje się obok niektórych obiektów takimi, co proponuje wygody i rozrywki.

Opodal są rozmieszczone popularne restauracje "Чевермето" i "Statek", które proponują swoim zwiedzającym tradycyjną bułgarską kuchnię, śródmieście zapewnia dostęp do całej miejskiej infrastruktury. W owym że czasie kompleks jest izolowany od szumu właściwego mnóstwu zdrojowym miastom, co gwarantuje przyjemny i spokojny odpoczynek. W porównaniu z innymi projektami, "Miraż" korzystnie różni się swoim zewnętrznym i wewnętrznym architektonicznym designe, a tak samo szeroką gammą wygód.

Szczegóły
Pralnia
Sprzątanie mieszkań
Monitoring
Całodobowa ochrona
Sklep
Silownia
Masaż
Jacuzzi
Sauna
Spa
Odkryty basen
Lobby bar
Bar
Restauracja
Recepcja
Wideo
Kurort