studio w kompleksie Antonia
okno w mieszkaniu
sofa i część jadalna
kuchnia w kolorze pomarańczowym
telewizor na komodzie
kanapa
Meble w pokoju pomarańczowego koloru
Miniaturka
Kabina prysznicowa w łazience
balkon
Meble ogrodowe na balkonie
Typ nieruchomości
Lokalizacja
45 990 € / 196 943 pln
Numer
8733
Metraż, m²
33
Pokoje
1
Łazienki
1
Piętro
2
Etap budowy
Pod klucz / Umeblowane
Ogrzewanie
Klimatyzacja
Tarasy
1
Do morza
400 м
Odległość do lotniska, km
35.00
Opis

Oferujemy na sprzedaż przytulne studio w jednej z najbardziej atrakcyjnych części bułgarskiego wybrzeża - Sveti Vlas. Mieszkanie znajduje się w drugim budynku kompleksu "Antonia", na 2 piętrze, o łącznej powierzchni 33 m².

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD, dzięki czemu jest w pełni gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Przestrzeń wewnętrzna jest odpowiednio podzielona na strefy: kuchnia, jadalnia, część rekreacyjna i łazienka z prysznicem.

Kompleks "Antonia " wyróżnia się dobrze utrzymanym terenem, odkrytym basenem, terenem rekreacyjnym, parkingiem i całodobową ochroną. Budynek nadaje się zarówno na letnie wakacje, jak i całoroczne mieszkanie ze względu na wysokiej jakości izolację cieplną i akustyczną.

Główną zaletą jest lokalizacja. Do morza jest tylko 400 metrów - spacer na plażę zajmuje 5-7 minut. W odległości spaceru znajduje się całoroczny supermarket "Mercury", apteki, kawiarnie, restauracje i inna infrastruktura niezbędna do wygodnego życia.

Cena apartamentu wynosi 45 990 euro.

Jest to doskonała oferta dla tych, którzy szukają nieruchomości nad morzem w Bułgarii - zarówno do użytku osobistego, jak i na wynajem. Wysoki popyt na wynajem w okolicy sprawia, że zakup jest szczególnie korzystną inwestycją.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na oglądanie.

Szczegóły
Telewizja
Bar
Woda
Plac zabaw dla dzieci
Dostęp do internetu
Klimatyzacja
Całodobowa ochrona
Winda
Meble
Sklep
Tenis stołowy
Okna PCV
Odkryty basen
Parking
Recepcja
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort