Studio w kompleksie Vigo Beach
Przedpokój
Nowe meble w pokoju
Nowy aneks kuchenny w mieszkaniu
Łóżko dwuosobowe
Telewizor na ścianie
Łazienka
Miniaturka
Taras
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
54 350 € / 232 743 pln
Numer
8602
Metraż, m²
42
Pokoje
1
Łazienki
1
Piętro
4
Etap budowy
Pod klucz / Umeblowane
Ogrzewanie
Klimatyzacja
Tarasy
1
Do morza
150 м
Odległość do lotniska, km
30.00
Czynsz roczny
4 euro
Opis

Oferujemy na sprzedaż stylowe studio w popularnym kompleksie Vigo Beach, położonym zaledwie 150 metrów od morza w Nesebyrze w Bułgarii. Jest to doskonała oferta dla osób poszukujących nieruchomości nad morzem na pobyt stały lub inwestycję. Mieszkanie o powierzchni 42 m² znajduje się na 4 piętrze i jest w pełni gotowe do zamieszkania, ponieważ posiada nowe meble.

Dlaczego warto kupić?

  • Wyjątkowa lokalizacja: 150 metrów do morza - idealna dla tych, którzy cenią sobie bliskość plaży i czyste morskie powietrze.
  • Komfort i styl: Przestronne studio z nowoczesnym wykończeniem i nowymi meblami.
  • Ceny nieruchomości w Bułgarii: Inwestowanie w nieruchomości nad morzem to dobra inwestycja, szczególnie w popularnych lokalizacjach, takich jak Nessebar.
  • Perspektywy inwestycyjne: Nieruchomości w Bułgarii na wybrzeżu Morza Czarnego cieszą się niesłabnącym popytem, a ich wartość stale rośnie.

Cena: 54 350 euro. To świetna okazja, aby kupić apartament w jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miejsc w Bułgarii.

Nie przegap szansy, aby stać się właścicielem domu w Bułgarii! Jeśli chcesz kupić mieszkanie nad morzem, z doskonałą lokalizacją i za rozsądną cenę, ten apartament w Nessebar jest idealnym wyborem.

Szczegóły
Telewizja
Woda
Dostęp do internetu
Klimatyzacja
Winda
Meble
Sklep
Okna PCV
Parking
Supermarket
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort