Прошу прощения за недоразумение. Сейчас переведу на польский:
Szukasz nieruchomości nad morzem z dużym potencjałem wynajmu? Ta kawalerka w kompleksie Royal Sun w Słonecznym Brzegu to idealny wybór dla tych, którzy chcą kupić mieszkanie w Bułgarii w rozsądnej cenie z korzystnymi warunkami inwestycyjnymi.
O mieszkaniu:
- Powierzchnia: 33 m²
- Piętro: 4
- Taras
- Południowa strona, idealna do wypoczynku
- Opłata za utrzymanie: 15 €/m²
- Cena: 48 500 €
Kawalerka jest w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD, gotowa do zamieszkania i wynajmu. Doskonały wybór dla inwestorów, którzy szukają nieruchomości z wysoką rentownością wynajmu.
O kompleksie Royal Sun:
Royal Sun to zamknięty kompleks położony zaledwie kilka minut od słynnych plaż Słonecznego Brzegu. Na terenie kompleksu znajduje się wszystko, co niezbędne do komfortowego życia i wypoczynku:
- Baseny dla dorosłych i dzieci
- Restauracja i bar
- Centrum SPA i siłownia
- Plac zabaw dla dzieci
- Zadbane tereny do spacerów i strefy relaksu
- Ochrona i kontrola dostępu
- Parking dla właścicieli i gości kompleksu
Lokalizacja:
Kompleks znajduje się w jednym z najpopularniejszych kurortów Bułgarii – Słonecznym Brzegu, w rejonie z rozwiniętą infrastrukturą i dogodnym dostępem do wszystkich ważnych punktów:
- Do plaży 500 metrów
- Rozwinięta infrastruktura: restauracje, sklepy, kawiarnie w pobliżu
- Doskonała komunikacja
- 30 minut do lotniska w Burgas
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie i zakup tej świetnej kawalerki w kompleksie z wysoką jakością budowy w Słonecznym Brzegu.