Sprzedaż umeblowanej kawalerki nad morzem o powierzchni 39 m2 w kompleksie Fregata, który jest wybudowany 250 metrów od morza w kurorcie Św. Włas. Budynek został zaprojektowany w starym bułgarskim stylu architektonicznym i znajduje się w obszarze o dobrze rozwiniętej infrastrukturze. Kompleks jest w pełni zagospodarowany i posiada wszystkie niezbędne udogodnienia, odpowiednie do sezonowego wypoczynku, całorocznego zamieszkania lub wynajmu.
Charakterystyka obiektu - mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z: przedpokoju, salonu z kuchnią i miejscem do wypoczynku, łazienki, tarasu. Jest klimatyzacja, internet, telewizja.
Kompleks posiada: teren z basenem, parking i ochronę. W odległości spaceru znajduje się supermarket, sklepy, bary, restauracje, przystanki komunikacji miejskiej.
Cena – 35 500 euro