Mieszkania na morze w Szato Aheloy - Aheloj

od 24 412 Numer: 58
Cena za m²
od 495.37
Etap budowy
Oddane do urzytku
Igor Gołubow

Niedroga nieruchomość na nadbrzeżu Bułgarii w mieszkalnym kompleksie "Шато Ахелой" rozmieszczony na terytorium zdrojowego miasteczka Ахелой, na odległości 600 metrów od morza. Ten nowy kompleks, pięknie wam podejdzie dla pełnowartościowego odpoczynku i relaksacji.

Dzięki przepięknej lokalizacji kompleksu, możecie rozkoszować się świetnymi morskimi pejzażami i stokami gór Стара планина. Kompleks znajduje się w bezpośredniej bliskości od centrum kurortu Ахелой i całej jego infrastruktury.

Kompleks wygodnie jest rozmieszczony, do 7 km od prastarego miasta Несебр, do 25 km od miasta Burgas, do 20 km od międzynarodowego portu lotniczego, i 10 km od kurortu Słoneczny Brzeg.Budownictwo projektu było podjęto w grudniu 2007 r. i skończono w maju 2009 r. Obiekt rozdzielony na dwie sekcje A i W z 127 apartamentami: 38 jednopokojowych apartamentów; 22 dwupokojowych apartamentów;67 studiów. Kompleks ma w rozporządzeniu duży, wygodnie skonstruowany basen z wyodrębnioną częścią dla dzieci otoczonym zielonymi strefami i ogrodami. Dla pełnowartościowego odpoczynku i wznowienia na terytorium kompleksu jest zbudowana фитнес sala i centrum piękności, a także restauracja, bar, parking. Zaproponowany projekt sprzyja stworzeniu stójką, zdrową, bezpieczną i dostępną dla wszystkich architektonicznego środowiska.

Szczegóły

Całodobowa ochrona
Odkryty basen
Restauracja
Silownia